Trudnica tvrdi da ju je pretukao komšija zbog duga od 20 hiljada dinara -u selu Bukovik kod Aranđelovca!?

Bukovik
-Otišla sam kod komšije i komšinice na kafu. Kada sam stigla kod njih videla sam da su kupili veš mašinu i rekla, više iz šale da časte i usput pitala da nemaju da mi vrate 20. 000 dinara koje mi duguju. Makar jedan deo, jer su mi potrebne za kiriju i doktora pošto sam u petom mesecu trudnoće- priča potrešeno Jelana.

modrice J. M.
Zatim je kaže komšija rekao “ne dam ti pare ne možes mi ništa i nastavio da me tuče,uhvatio me i izbacio bosu napolje na kiši bez obuće”.
PRETILI NOVINARIMA UCENTAR POLICIJOM!U želji da čujemo i komšiju poslali smo sledeća pitanja:„Poštovani, molim vas da za potrebe portala Ucentar.rs odgovorite na pitanja…Komšija ne odgovara na pitanja
-Dali ste zbog duga prema trudnoj Jeleni Marinković od 20.000 dinara istu pretukli?
–Da li je je tačno da o tome postoji uredno podneta prijava na koju ste odgovorili prijavom u kojoj tvrdite da je vas napala žena u petom mesecu trudnoće. Da li to što je u tužilaštvu napisano da „nema svedoka“ protiv vas oslobađa od dugorične odgovornosti?S poštovanjemUcentar.rs“.Međutim, sa broja 06370452… javila se osoba koja je policijom pretila novinarima portala ucentar.rs. Uz salvu prostačkih psovki, predstavila se kao supruga čoveka koji je optužen za nasilje. I naglasila „da ima veze u policiji i da će da nas policija sredi“. Nije se predstavila.