CRVENOBELA RAPSODIJA: Zvezda- Kairat 5:0!

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

KRAJ

četiri minuta produžetka

87. minut- Nakon kornera lopta je došla do Dragovića, koji je bio zamalo neprecizan

85. minut – I jedni drugi jedva čekaju kraj meča.

78. minut – Nova dvostruka izmena u Zvezdi, umesto Kataija u igri je mladi Lazetić, a Kangu mennja Krstičić

– Na Marakani, pored svega sjajna poseta, prisutno je 21890 dece i pratilaca

68. minut – Umesto Dionija u igri je Krstović

66. minut – Opao je ritam utakmice

60. minut – Još jedna sjajna akcija Dioni za Ivanića, za malo pored gola

58. minut – Umesto Gobeljića u igri je Gajić

52. minutu. Gosti pokušavaju da priprete, Zvezda vreba iz kontre.

48. minut – GOOL, 4:0, IVANIĆ, sjajna asistencija Rodića za Ivanića, koji sa penaltika šutira neodbranjivo pod prečku golmana Kairata

46. minut- Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme:

45. minut – Pokušao je Vagner Lav, ali šutira pored gola.

42. minut – GOOL, 3:0, opet Katai, kifla iz slobodnjaka u malu mrežu nemoćnog Ustimenka.

20. minut – GOOL, 2:0, Dioni, nakon presečene lopte na sredini terena, Dragović upošljava Dionija koji rezantnim udarcem sa 16 metara matira nemoćnog golmana Kazahstanca.

16. minut – Zvezda vodi i napada, Gobeljić je izuzetno ofanzivan i prodoran po desnoj strani.

12. minut – Prva šansa za Kairat, pokušao je Šušenačev sa distance brani Borjan

9.minut – GOOL, 1:0, Katai, sjajan gol Zvezdinog majstora, šutirao je sa nekih 20 metara od gola iskosa sa desne strane i pogodio samn levi ugao nemoćnog Ustimenka

6. minut – Pokušao je Gobeljić iz daljine, lopta je otišla u korner nakon bloka. Zvezda napada od starta

4. minut – Kanga je pokušao dubinskom loptom da uposli Ivanića, ali je bio neprecizan

1. minut- Utakmica je počela