dobar vikend kragujevačkih sportista- Velika pobeda fudbalera, sjajni rukometaši

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su na gostovanju ekipu Voždovca rezultatom 1:2 i na gostovanju osvojio sva tri boda kao gost.

Sve je počelo u 32. minutu kada su gosti poveli preko preko Mirića i na poluvreme se otišlo sa njihovom prednošću.

U nastavku je Voždovac izjednačio preko Milovića u 69. minutu, a prethodno im je gol VAR poništio zbog ofsajd pozicije.

Pobedu Radničkom doneo je Trifunović samo tri minuta kasnije.

Ovom pobedom Kragujevčani su nastavili sjajan niz na gostovanjima, o čemu govori i podatak da su od ukupno 11 osvojenih bodova čak 8 njih osvojili na strani.

Rukometaši Radničkog su u startnom meču Arkus lige za muškarce savladali na svom terenu, lakše od očekivanog, ekipu Novog Pazara rezultatom 35:26, poluvreme 19:12 i tako trijumfom započeli drugu sezonu u našem elitnom takmičenju. Igrač utakmice je Dragan Tubić (Radnički).
Narednog vikenda u okviru drugog kola Arkus lige za muškarce, ekipa Radničkog će gostovati u Beogradu ekipi Obilića.