(VIDEO) Policija prati DELIJE do mesta sukoba- DA li je ovaj snimak dokaz velike greške MUP u Kragujevcu!?
Ucentar je došao do video snimka koji je nastao neposredno pred jučerašnju tuču navijača Crvene Zvezde i Radničkog 1923 u centru Kragujevca, a koji teško diskredituje odgovorne za organizaciju u kragujevačkom MUP.

Dolazak delija do Fontane u pratnji policije
Naime, na snimku koji je postao viralan na društvenim mrežama vidi se kako se nekoliko stotina Delija kreće u koloni i u pratnji policije ka Fontani, neposredno pre sukoba. Fontana je mesto gde se godinama uanzad tradicionalno okupljaju „Crveni đavoli“, navijači Radničkog.
Posle „bliskog susreta“ nastala je opšta tuča u kojoj je oštećeno pet policijskih i četiri privatna vozila, a uhapšeno ukupno devet osoba. Sreća u nesreći je da je policija ipak efikasno reagovala i brzo formirala „tampon zonu“ i tako razdvojila sukobljene grupe.
Određivanje maršrute kuda će proći gostujući navijači izazvalo je mnogo komentara Kragujevčana na društvenim mrežama u kome se izražava sumnja da su navijači zvezde iz Beograda imali dogovor sa jedni delom policije „da napadnu Crvene đavole“..
Sve u svemu, vrlo, vrlo čudna odluka odgovornih u MUP o tome kuda će proći gostujući navijači…
Pogledajte video kako Delije dolaze u pratnji policije na mesto sukoba juče u Kragujevcu…
ucentar.rs foto: printskrin video: DM