Poveži se sa nama
Admiral

fokus

PARTIZAN U KNEŽEVINI: TRKA ZA PLEJ-IN SE NASTAVLJA!

Published

on

Crno-beli gostuju Monaku u potrazi za novim velikimtrijumfom!

Partizan nastavlja evroligašku borbu večeras od 19 časova, kada Crno-beli gostuju Monaku u okviru 26. kola Evrolige. Nakon pobede nad Virtusom u Bolonji, ekipa ŽeljkaObradovića pokušaće da produži niz i zabeleži četvrtuuzastopnu pobedu u gostima, što bi bio veliki korak ka plej-inu i potencijalnom plasmanu u plej-of.

 

Tim Vasilisa Spanulisa dočekuje Partizan u odličnoj formi, nakon tri uzastopne pobede u Evroligi. U prethodnom kolu suslavili protiv Baskonije, a Majk Džejms je nastavio da potvrđuje svoju klasu. Međutim, Monako će biti značajnooslabljen, jer u ovom duelu neće moći da računa na Elija Okoba, Vita Brauna i Džordana Lojda.

 

Crno-beli su u naletu i pokazali su da mogu da pobeđuju i nagostujućim terenima. Pobeda u Bolonji dodatno je podiglaekipu, a ukoliko bi Partizan uspeo da trijumfuje i u Kneževini, to bi značajno učvrstilo poziciju u borbi za plej-in. Karlik Džons i Sterling Braun su glavni oslonci Obradovićevog tima, dok će ključ biti u kontroli ritma i čvrstoj odbrani.

 

Svi ljubitelji košarke ovaj duel mogu da gledaju uživo, uz mogućnost LIVE klađenja na sajtu AdmiralBet.rs. Pored toga, AdmiralBet je spremio kvotu 1.92 na poene igrača koja vammože doneti do 20% freebeta od svakog uplaćenog tiketa nakojem ste se kladili na poene tri ili više evroligaška igrača.

 

Naravno, tu su i brojni uzbudljivi evroligaški specijali, a sveod navedenog je dostupno svim igračima sa otvorenimkorisničkim nalogom na AdmiralBet.rs. Za registraciju je potrebno izdvojiti svega nekoliko minuta i može se kompletirati na ovom linku ili putem AdmiralBet Android ili iOS aplikacije, a sve novoregistrovane AdmiralBet igračeočekuje 10 dana besplatne igre – 10 za sport i 10 za slot, potpuno odvojeno!

 

Pogledajte kompletnu ponudu za poene igrača, pokupite 20% freebeta od svakog tiketa na kojem ste se kladili na poene za 6 igrača i osetite strast duplog kola Evologe!

 

KK Partizan 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

fokus

Zvanično otvoren 8. Sajam venčanja na Šumadija sajmu

Published

on

By

Osmi Sajam venčanja na Šumadija sajmu zvanično je otvoren danas, uz prelep nastup Play Benda, koji je svojim energičnim nastupom obeležio početak ovog prestižnog događaja. Sajam će trajati do 09. februara i okupio je više od 30 izlagača iz Kragujevca, Beograda, Čačka, Niša, Smedereva i Šapca.

Posetioci će imati priliku da se upoznaju sa najnovijim trendovima u industriji venčanja, a izlagači su ponudili široku paletu usluga i proizvoda – od venčanica, muških odela, kožne galanterije, nakita, dekoracije i muzike, do fotografskih usluga, torti i organizacije venčanja.

Sajam je svečano otvorila Ana Petrović Jelić, članica Gradskog veća za kulturu. Među govornicima su bili i Marko Vujnović, direktor Šumadija sajma, koji je pozdravio prisutne, kao i Vladimir Vuletović, vlasnik zlatarske kuće Filigran, koji je podelio svoja iskustva kao dugogodišnji izlagač.


Sajam je otvoren za posetioce danas i sutra od 10:00 do 20:00 časova, dok će u nedelju sajamska vrata biti otvorena do 18 časova.

 

Continue Reading

fokus

Ko će ove godine poneti prestižno priznanje grada Kragujevca? Prijave u toku

Published

on

By

Grad Kragujevac objavio je javni poziv za dostavljanje predloga za dodelu Godišnje nagrade grada Kragujevca – Đurđevdanske nagrade za delo koje predstavlja najvrednije dostignuće u Kragujevcu u oblastima: umetnosti, nauke i pronalazaštva, medicine, arhitekture i urbanizma, novinarstva, obrazovanja, sporta, privrede ili privatnog preduzetništva, humanitarnog karaktera i drugim oblastima od značaja za grad u 2024. godini.

Priznanje može dobiti fizičko ili pravno lice koje ima prebivalište, odnosno sedište na teritoriji Kragujevca, a nagrada se može dodeliti i posthumno.

Pravo predlaganja kandidata za Nagradu imaju sva pravna i fizička lica.

Predlog se dostavlja u pisanoj formi, sa obrazloženjem, i sadrži podatke o autoru – kandidatu i delu koje se predlaže, rezultate rada kandidata i naznaku oblasti za koju se kandidat predlaže, u zatvorenoj koverti, do 15. februara.

Lista kandidata biće objavljena najkasnije do 25. marta.

Continue Reading

fokus

Đerić pojačao redove Radničkog

Published

on

By

Rukometaši Radničkog su na startu sezone postavili ulazak u plej-of kao primarni cilj ispred sebe. Nakon brojnih pehova i povreda koje su ih pratile, zauzimaju šesto mesto, ono koje ih vodi u doigravanje. Kako bi zadržali trenutnu poziciju i eventualno popeli koji stepenik više, Šumadinci su pojačali bekovsku liniju angažovanjem povratnika u svoje redove, još uvek mladog, ali dovoljno prekaljenog desnog beka Luke Đerića (23), čijim bi iskustvom i raznovrsnošću trebalo da dobiju novu dimenziju u kvalitetu igre i učvrste položaj među prvih šest.

Luka je rukometom počeo da se bavi od svoje desete godine u ekipi Novi Beograd, a nastupao je i za Partizan, Metaloplastiku, Radnički i Rudar. Kragujevačka publika ga je upamtila po izuzetnom skok šutu, visokom procentu realizacije i angažovanom doprinosu u fazi odbrane.

Drago mi je da sam se vratio u Radnički, klub u kome sam proveo tri lepe godine, za koga me vežu sjajne uspomene i gde sam doživeo pravu igračku afirmaciju. Željno čekam da opet debitujem pred kragujevačkom publikom i da zajedno slavimo nove pobede. Nadam se da ću pomoći ekipi da ostvari zacrtani cilj, a to je plasman u plej of, izjavio je po potpisu ugovora koji važi do kraja sezone Luka Đerić.

Continue Reading

Najpopularnije