Manji broj blokadera okupio se večeras na platou ispred Narodne skupštine, gde pokušavaju da izazovu haos u centru prestonice.
Okupljeni su, prema nezvaničnim informacijama, bacali baklje, kamenice i flaše u pravcu Pionirskog parka, dok se sa ulice čuju topovski udari.
Zbog napete situacije, pripadnici policije formirali su kordon i nalaze se na licu mesta kako bi sprečili dalje incidente i obezbedili javni red i mir.
Centar grada trenutno je pod pojačanim policijskim obezbeđenjem, a saobraćaj je otežan u okolnim ulicama.
Foto:Kurir.rs







