Kragujevac: PIJANI POLICAJAC izazvao SAOBRAĆJNU nezgodu. Sa 1.8 PROMILA se zakucao u VOZILO.

Prema nezvaničnim informacijama koje su stigle do redakcije Ucentar u ulici Stojana Protića u Kragujevcu sinoć je došlo do nesvakidašnje saobraćajne nezgode.
Ovom prilikom se službenik policije B. Lj. zakucao u taxi vozilo.
Do udesa je došlo tako što je B.Lj. usled dejstva alkohola izgubio kontrolu nad svojim vozilom i time izazvao sudar.
Na oba vozila pričinjena je materijalna šteta a taksista je na licu mesta zbrinut uz intervenciju nadležnih ekipa hitne pomoći usled blažih povreda koje je zadobio.
Policajac je zadržan na trežnjenju i priveden od strane svojih kolega.
On je kako saznajemo upravljao privatnim vozilom i nije bio na radnom mestu.
Ipak to nije olakšavajuća okolnost s obzirom da su upravo pripadnici policije ti koji treba da se staraju o bezbednosti svih nas a ne da pijani učestvuju u saobraćaju smatraju sagovornici Ucentar.
Na osnovu dostupnih podataka saznajemo da je policajac imao čak 1.8 promila alkohola u krvi što je zaprepastilo sve prisutne.
Uskoro opširnije.
Ucentar.rs