Energetika od sutra započinje praksu otvorenih prijema za građane. Prvi prijem biće održan u prostorijama preduzeća u ulici Nikole Pašića 15, sa početkom u 14 časova.
Kako ističu iz preduzeća, cilj ove inicijative je unapređenje usluga kroz direktan dijalog sa korisnicima.
Direktor Energetike Aleksandar Lazović, zajedno sa svojim saradnicima, biće na raspolaganju građanima za razgovor o izazovima, predlozima i mogućim poboljšanjima u radu preduzeća.
Želimo da čujemo sa kojim se problemima naši korisnici suočavaju, ali i da podelimo pozitivna iskustva i razmotrimo mogućnosti za unapređenje naših usluga, poručuju iz Energetike.
Otvoreni prijemi za građane postaju deo redovne prakse preduzeća i organizovaće se do kraja grejne sezone, u nastojanju da se ostvari što bolja komunikacija sa korisnicima.







